بمب گذاری در قم پنجشنبه 30 شهریور 1396 | انفجار در حرم حضرت معصومه + عکس و فیلم 

اخرین خبرهای از انفحار امروز در حرم حضرت معصومه و بمب گذاری در شهر قم در اخبار حوادث تاپ نیوز بررسی می شود

بمب گذاری در قم 30 شهریور 1396 | انفجار در حرم حضرت معصومه  + عکس و فیلم

بمب گذاری در قم

امروز بعد از ظهر 30 شهریور 1396 صدای انفجار شدیدی در شهر قم و در نزدیکی حرم حضرت معصومه (ع) این منطقه را به لرزه دراورد. در بعضی از سایت های خبری و کانالهای تلگرامی خبر بمب گذاری در قم را منتشر کرده اند در ادامه همین پست این خبری پیگیری می شود

بمب گذاری در حرم حضرت معصومه

انفجار امروز در نزدیکی حرم حضرت معصومه (ع) در مسافر خانه رخ داد که در بعضی از کانلهای خبری تلگرام با عنوان بمب گزاری منتشر شده که این خبر صحت ندارد

جزئیات انفجار مسافر خانه افتاب قم

مسافر خانه آفتاب در نزدیکی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) بعد از ظهر امروز پنچ شنبه 30 شهریور 1396 در اثر نشت گاز منفجر شد.بعد از وقوع حادثه، از همان دقایق اولیه نیروهای اورژانس 115 قم در محل حاضرشده و در حال خدمات‌رسانی هستند.

کریمی سخنگوی آتش‌نشانی قم، علت حادثه را ترکیدگی کپسول گاز در منطقه قدیمی آبشار قم بیان و اظهار داشت: ترکیدگی کپسول گاز سبب تخریب یک واحد مسکونی دو طبقه شده که احتمال دارد چندین نفر در زیر آوار محبوس شده باشند.

جعفری مدیرعامل آتش‌نشانی قم نیز گفت: تاکنون 2 پسر 10 ساله و 16 ساله زنده از زیر آوار خارج‌شده‌اند، که حال عمومی این 2 تن خوب گزارش‌شده است.به گفته وی آمار دقیق مصدومان و افراد احتمالی زیر آوار معلوم نیست.

تعداد کشته  و زخمی ها

سخنگوی آتش‌نشانی استان قم گفت: انفجار کپسول گاز که موجب تخریب یک واحد اقامتی دو طبقه اطراف حرم حضرت معصومه(س) واقع در خیابان آبشار قم شد سه فوتی و 14 مصدوم بر جا گذاشت.

«حمید کریمی» افزود: علت حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی است این حادثه در ساعت 12 و 24 دقیقه به مرکز فرماندهی آتش نشانی اعلام شد 12 و 28 دقیقه خودروهای عملیاتی در محل اعزام شدند.


دلیل انفجار در اطراف حرم حضرت معصومه (س) چه بود؟ + تصاویر ...

۲ ساعت پیش - ساعت 12 و نیم امروز ظهر انفجاری در یکی از واحدهای اقامتی نزدیک به حرم حضرت معصومه (س) در قم به وقوع پیوست که برخی در شبکه های اجتماعی از آن به ...

جزئیات بازداشت اعضای داعش در حرم حضرت معصومه(س) - نمناک

داعش و داعش در ایران و بمب گذاری در قم و داعش در حرم حضرت معصومه و عناصر داعش در ایران را در نمناک بخوانید.

فوری/ انفجار مقابل صحن حرم حضرت معصومه (س) در قم

۲ ساعت پیش - وقوع این انفجار در یک مسافرخانه به علت سهل انگاری یکی از مسافران بوده است . به گزارش روزپلاس در همین رابطه کریمی سخن گوی آتش نشانی قم ...

قم نیوز - شایعه بمب‌گذاری در قم صحت ندارد / برگزاری مانور ...

۲۸ مر قم نیوز: برگزاری یک مانور ضد تروریستی در قم سبب پخش شایعه بمب گذاری در قم شد اما به گفته یک منبع آگاه این شایعه صحت ندارد.

فرمانده انتظامی شهرستان قم خبر داد اجرای سناریو طرح بمب ...

۲۸  فرمانده انتظامی شهرستان قم از اجرای سناریو احتمالی بمب گذاری و خرابکاری در سطح استان خبر داد.