چگونه دود قلیان را زیاد کنیم | فرق بین توتون و تنباکو | بهترین مارک تنباکو

نگین ترین طعم قلیان کدام است - بهترین طعم قلیون چیه

پرطرفدارترین طعم قلیان - بهترین طعم قلیون میوه ای چیه بهترین مارک تنباکو سنگین ترین طعم قلیون میوه ای

پرطرفدارترین طعم قلیان

کشیدن قلیان تفرحی خطرناکی که خیلی از جوانان برای سرگرمی و خوشگذرانی بدون توجه به خطر و مضراتی که برای بدن  و ریه انها دارد به سمت ان تمایل دارند.

مصرف قلیان میوه بیشترین طرفدار را بین افرادی که قلیان می کشند دراد که با طعم میوه های مختلف مانند سیب، پرتقال، نعنا ... ساخته می شود در ادامه پرطرفدارترین طعم قلیان میوه ای در ایران مصرف می شود قرار داده میشود.

نگین ترین طعم قلیان کدام است - بهترین طعم قلیون چیه

پرطرفدارترین و بهترین طعم قلیون چیه

قلیان میوه ای با طعم دو سیب: تنباکو دوسیب در اوایل رایج شدن قلیان میوه ای تا الان یکی از پر مصرف ترین تنباکو در ایران است که در این نوع تنباکو با اسانس سیب ساخته میشه و سیب هیچ نقشی در تهیه ان ندارد و  البته در دسته سنگین ترین نوع تنباکوی میوه ای قرار دارد.

قلیان میوه ای با طعم نعنا: تنباکو نعنا یکی از پرطرفدارترین قیلیان میوه ای در بین افرادی که معتاد به کشیدن قلیان هستند می باشد که بر خلاف شایعه منتشر شده هیچ خاصیتی ندارد و برای ریه مضر می باشد

قلیان میوه ای با طعم پرتقال: تنباکو با طعم پرتقال در گذشته از محبوب ترین طعم ها قلیان میوه ای بود که با ورود طعم های جدید از محبوبتش کم شده ولی هنوز طرفدارانی دارد.

قلیان میوه ای با طعم هلو: تنباکو با طعم هلو مثل موارد بالا از قدیمی های این عرصه می باشد که مانند بقیه فقط اسم میوه هلو را دارد و جزو تنباکوهای گرم محسوب می شود.

قلیان میوه ای با طعم البالو: از خصوصیات تنباکو با طعم با طعم البالو ایجاد استرس زیاد است و در دسته سنگین ترین نوع تنباکوی میوه ای قرار دارد و جایگزین خوبی برای دوسیب می باشد.

طعم های دیگر مثل تنباکو انگور، تنباکو لیمو، تنباکو دارچین، تنباکو موز، تنباکو شراب و غیره... دیگر طعم های پرطرفدار قلیان میوه در بین افرادی که معتاد به کشیدن قلیان هستند می باشد.

پرطرفدارترین و بهترین طعم قلیون چیه

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان: با بالا رفتن قاچاق و سوء استفاده قاچاقیچان داخلی و خارجی روند طعم مختلف تنباکو مطرح شد به طوری که در سال‌های طعم های به اسم انواع میوه‌ها مانند:

لیمو یخ، سیب یخ، هندوانه نعناع، پرتقال یخ،بلومیکس،ماراکویا،هلو نعناع، دوسیب،بلومیس،گواوا،میوه های استوایی، تمشک آبی، پرتفال خامه ،چرتقال نعنا، هلو پرتقال، پرتقال خونی، بلوبری، چای زعفرانی، دوسیب نعنا، شیر نارگیل، شیرقهوه، بخارآبی، آدامس، آدامس دارچین، شلیل، دارچین، سیب یخ، شراب، ردبول و ... آشنا شد.

نگین ترین طعم قلیان کدام است - بهترین طعم قلیون چیه

پرطرفدارترین طعم قلیان - بهترین طعم قلیون میوه ای چیه بهترین مارک تنباکو سنگین ترین طعم قلیون میوه ای

پرطرفدارترین طعم قلیان