آیا فردا چهارشنبه 17 ابان 96 مدارس تهران تعطیل است؟

در این مقاله در سایت اپ ناز اطلاعات درباره آیا فردا چهارشنبه 17 ابان 96 مدارس تهران تعطیل است؟ قرار داده می شود و همچنین برای خواندن مطالب بیشتر در بخش اطلاع رسانی است از مجله خبری اپ ناز مقالات بیشتری را ملاحظه می کنید.

آیا فردا چهارشنبه 17 ابان 96 مدارس تهران تعطیل است؟ آیا فردا مدارس تعطیل است؟

آیا فردا چهارشنبه 17 ابان تعطیل است؟

خبرهای از تعطیلی فردا مدارس تهران 71 ابان 96 به علت الودگی هوا و همچنین روز قبل اربعین در فضای مجازی منتشر شده است

معمولا خبری تعطیلی مدارس در روزهای که روز بعد و قبل از ان تعطیل است منتشر می شود که فقط در حاشیه است.

براساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز سه شنبه هوای تهران با شاخص ۱۱۵ در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.

آیا فردا چهارشنبه 17 ابان 96 مدارس تهران تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس مدارس تهران چهارشنبه 17 ابان 96
آیا فردا چهارشنبه 17 ابان 96 مدارس تهران تعطیل است؟

هنوز خبری مبنی بر تعطیلی روز چهارشنبه 17  آبان مدارس تهران منتشر نشده است در صورتی که خبر جدیدی مبنی بر تعطیلی مدارس منتشر شود سریعا در همین مطلب اطلاع رسانی خواهد شد.

مصاحبه معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست

محمد رستگاری-معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران- نیز با اشاره به اینکه آلودگی هوای تهران ناشی از گرد و غبار است، گفت:فعلا کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای تهران جلسه‌ ای ندارد.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد احتمال تشکیل کمیته اضطرای کاهش آلودگی هوای تهران، اظهار کرد:فعلا برنامه‌ ای برای برگزاری کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران نداریم.

اما در صورت تداوم گرد و غبار کمیته تشکیل خواهد شد.برای تصمیم‌ گیری در این باره، شرایط پیش‌ بینی هواشناسی را بررسی می‌کنیم و درصورتی که گرد و غبار ادامه پیدا کند، جلسه کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا برگزار می‌شود.

آیا فردا چهارشنبه 17 ابان 96 مدارس تهران تعطیل است؟