ارات پسر است یا دختر -آرات حسینی ماه عسل -مادر ارات حسینی - آرات حسینی در تیتراژ ماه عسل -

کلیپ آرات حسینی

آرات حسینی دختر است یا پسر - بیوگرافی ارات حسینی

آرات حسینی دختر است یا پسر - بیوگرافی ارات حسینی

در این مطلب از سایت تاپ نیوز اطلاعات کاملی درباره ارات حسینی کودک نابغه ایرانی در شته ژیمناستیک قرار داده می شود.

سید آرات حسینی دختر سید محمد حسینی، متولد هجدهم مهر ماه 1392 از منطقه سرسبز بابل، شهر بهار نارنج می باشد.

این کودک اعجوبه و نابغه، با مربیگری پدر از سن یک سالگی فعالیت خود را بدون هیچ گونه حامی، در ژیمناستیک و آکروبات شروع کرده.

استعداد آرات حسینی از 7 ماهگی نمایان شد و اکنون با وجود اینکه حدود 3 سال دارد، علی رقم انعطاف بدنی فراوان می تواند حرکات سنگین و پیچیده آکروباتیک مانند بالانس زدن، پرش از ارتفاعات بلند و حفظ تعادل در شرایط سخت را انجام دهد.

آرات حسینی دختر است یا پسر + بیوگرافی و عکس پدر و مادر ...

 › گالری عکس
آرات حسینی دختر است یا پسر بیوگرافی عکس پدر مادر آرات Arat Hosseini بیوگرافی ارات حسینی آرات حسینی اینستاگرام آرات حسینی آپارات آرات حسینی instagram عکس مادر.

آرات کیست | آرات حسینی

arat.parsonline.com/who-arat-is
آرات حسینی با اینکه حدود 3 سال دارد، می تواند از دیوار بالا برود و پشتک بزند و حرکات آکروباتیک را انجام بدهد. ... پدر آرات حرکت های پسرش را بیشتر از آنکه شبیه حرکات ژیمناستیک بداند شبیه حرکت های آکروباتیکی می داند که مخصوص به خود آرات است: «حرکت های آرات چندان شباهتی به حرکات ژیمناستیک ندارد. حرکت های ...

«آرات» نابغه ۲ ساله آکروباتیک ایران - خبرگزاری مهر | اخبار ...

https://www.mehrnews.com/news/2940481/آرات-نابغه-۲-ساله-آکروباتیک-ایران
۲۲ مهر ۱۳۹۴ - شهرت آرات زمانی در ایران زیاد می شود که روزنامه بریتانیایی دیلی میل به سراغ پدر او می رود و گفت و گوی کوتاهی با پدر این پسر با استعداد انجام می دهد. خانواده آقای حسینی ساکن مازندران هستند و آرات در حال حاضر دو ساله است و پدر او امید دارد که او روزی بتواند از این استعدادش به بهترین شکل ممکن استفاده کند.