فیلم ایذه به دست مردم افتاد 11 دی 96 - خبرهای تصرف شهر ایذه

ایا ایذه سقوط کرد در 11 دی 96 

فیلم ایذه به دست مردم افتاد 11 دی 96 - خبرهای تصرف شهر ایذه

در ادامه از سایت تاپ نیوز این پست اطلاعاتی کاملی از خبر تصرف شهر ایذه 11 دی ماه 96 قرار داده می شود. همچنین برای دیدن مطالب مربوط به بخش اخبار سیاسی بدون سانسور محله تاپ نیوز مراجعه کنید

بعد از اعتراضات وتظاهرات چند روز گذشته در شهر های مختلف ایران به گرانی و وضعیت اقتصادی مردم با دخالت افراد اشوبگر به اتش زدن اموال عمومی منجر شد.

همچنین شایعه های عجیب غریبی که در شبکه های و سایت های ضد انقلاب برای سوء استفاده و اشوب گری و همچنین تشدید اشوبگری به اوج خور رسیده است

یکی از این شایعات عجب که بزرگترین ان است با عنوان ایذه به دست مردم افتاد یا شهر ایذه سقوط کرد در حال انتشار است که در اخرین پست کلیپ از شهر ایذه در تاریخ 11 دی 96 قرار داده می شود.

این سایت های مدعی شده اند که کنترل تمام مراکز دولتی و اداری شهر ایذه در استان خوستان در اختیار معترضین بوده و تمام نیروی‌های نظامی و مذهبی از این شهر متواری شده‌اند.

هم اکنون سپاه به دنبال پس گرفتن شهر ایذه است در این درگیریها ده نفر شهید وسی نفر مجروح شده است و از مزدوران رژیم نیز سه نفر به کشته شده اند

با این حال تنها مدارس شهر ایذه امروز تعطیل اعلام شده اند و حتی مدارس روستاهای این شهر نیز به کار خود ادامه می دهند. هم چنین مسئولین آموزش و پرورش ایذه در گفتگو با فردا اعلام کرده اند که همچنان خبری از تعطیلی مدارس در روز سه شنبه اعلام نشده است.

فیلم ایذه به دست مردم افتاد 11 دی 96 - خبرهای تصرف شهر ایذه

ایذه به دست مردم افتاد 11 دی 96

مردم شهرستان ایذه نیز مانند برخی از شهرهای دیگر ایران در روزهای 9 نهم و 10 دهم دی ماه در اعتراض مشکلات اقتصادی و گرانی به تجمع زدند که متاسفانه منجر به کشته شدن 2 نفر و مجروح شدن تعدادی در این شهرستان شد.

دانلود کلیپ از فتح شهر ایذه