ماجرای بازی شادمهر عقیلی در سلام بمبی 2

جزئیات خبر بازی شادمهر عقیلی در فیلم سینمایی سلام بمبی 2

ماجرای بازی شادمهر عقیلی در سلام بمبی 2

 شادمهر عقیلی در سلام بمبی 2

شادمهر عقیلی خواننده سرشناس ایرانی که سالهاست به امریکا مهاجرت کرده است خبر بازی او در فیلم سینمایی سلام بمبی 2 در بعضی از سایتها منشر شده است. سایت تاپ نیوز در بخش اخبار هنرمندان جزئیات بازی شادمهر عقیلی در فیلم سینمایی سلام بمبی بررسی می شود.

ایا شادمهر در سلام بمبی بازی می کند

سلام بمبی یا دختر شیطان به نویسندگی و کارگردانی قربان محمدپور محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود هندوستان است که در فصل پاییز در بالیوود فیلمبرداری خواهد شد.فیلم دو بازیگر ﻣﺮﺩ ایرانی دارد و قرار است یک بازیگر مطرح زن از سینمای هند نقش دختر شیطان را بازی کند.

در صورت صدور مجوز، شادمهر که سالها پیش ایفای نقش در “شب برهنه” و “پر پرواز” را تجربه کرده بود یکی از نقشهای اصلی مرد را ایفا خواهد کرد.دست اندرکاران “دختر شیطان” همچنین در تلاش هستند با “آمیتاب باچان” یا “درمندرا” برای بازی در این فیلم به توافق برسند.

تا این لحظه حضور عبدالله اسکندری طراح چهره پردازی ، حسن پویا مدیر فیلمبردار ، علیرضا علویان صداگذار ، طاهر پیشوایی صدابردار ، سیمون سیمونیان مشاور پروژه ، دلشاد شبیر شیخ آهنگساز ، دکتر علی ایرانی مشاور تهیه کننده و حسن غلامی بعنوان سرمایه گذار فیلم قطعی شده است.

“دختر شیطان” که طرح اصلی آن از فرج الله سلحشور است داستان یکی از بچه های ابلیس است که میخواهد توبه کند؛ شرط پذیرش توبه اش سجده به یک انسان بی گناه است. دختر شیطان وارد زمین می شود و دنبال یک آدم بی گناه می گردد اما…