ساعت پخش دعای عرفه از تلویزیون پنجشنبه 9 شهریور 1396

ساعت پخش دعای عرفه از تلویزیون پنجشنبه 9 شهریور 1396

روز پنچشنبه 9 شهریور سال 1396 تاریخ روز عرفه می باشد و به همین مناسبت تلویزیون دعای روز عرفه را از شبکه مختلف مستقیم پخش می کند

پخش دعای عرفه از تلویزیون شهریور 96

صدا و سیما مراسم دعای عرفه هر سال، از نقاط مختلف کشورمان به صورت مستقیم از شبکه مختلف پخش می‌کنند. ساعت و محل پخش دعای عرفه از شبکه‌های سیما به شرح زیر است:

شبکه یک سیما پخش «دعای عرفه» را ساعت 14:30 از صحرای عرفات آغاز می‌کند.

شبکه دو سیما پخش «دعای عرفه» را از حرم حضرت معصومه(س)، ساعت 15، توسط عباس حیدرزاده آغاز می‌کند.

شبکه چهار سیما از شاه چراغ مخاطبانش را از زمزمه «دعای عرفه» سید مهدی میرداماد بهره‌مند می‌کند. این مراسم حوالی ساعت 15 آغاز می‌شود.

شبکه پنج سیما پخش «دعای عرفه» را از حرم عبدالعظیم حسنی بر عهده دارد. در این مراسم که از ساعت 15:30 آغاز می‌شود، منصور نورایی دعای عرفه را می‌خواند.

شبکه قرآن و معارف سیما از حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) زمزمه‌های «دعای عرفه» را از زبان مهدی سماواتی برای مخاطبانش پخش می‌کند. این مراسم ساعت 16 آغاز می‌شود.

شبکه افق با استقرار در مسجد مقدس جمکران، از ساعت 15:30 مراسم معنوی «دعای عرفه» را پخش می‌کند. قرائت این دعای شریف توسط حجت‌الاسلام والمسلمین میرزا محمدی صورت می‌گیرد.

شایان ذکر است؛ به علت پخش فوتبال ایران و کره جنوبی از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی، «دعای عرفه» توسط استاد انصاریان ساعت 14:20 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.