فیلم توهین مهرداد میناوند به استقلال در شبکه شما مرداد 96

کلیپ توهین کردن مهرداد میناوند به استقلال ، منصوریان و مهدی رحمتی در برنامه زنده

کلیپ توهین مهرداد میناوند به استقلال در شبکه شما تیر ماه 96

فیلم توهین مهرداد میناوند به استقلال 

مهرداد میناوند بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی که به اظهار نظرهای جنجالی شهرت دارد این بار در برنامه زنده شبکه شما صبحت های جنجالی و عجبی در مورد تیم اسقلال و سرمربی و مهدی رحمتی انجام داد. در ادامه این پست کلیپ توهین مهراد میناند به استقلال قرار داده می شود.

فیلم توهین مرداد میناوند به استقلال

برنامه زنده شبکه شما آرش ظلی‌پور از مهرداد میناوند می‌خواهد تا نظر خودش را مورد عکس افرادی که در نمایشگر می‌بیند بگوید. یکی از این عکس های ، تصویر احمدرضا عابدزاده است و مهرداد میناوند با دیدن عکس او این کلمات را بر زبان می‌آورد: «عقاب! واقعا عقاب همینه.یعنی دیگه پنگوئن و این چیزا نداریم!».

اشاره او به پنگوئن در واقع لقبی است که بعضی از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی به دروازه‌‎بان استقلال مهدی رحمتی داده‌اند. میناوند به خوبی می‌داند که از چه چیز صحبت می‌کند؛وقتی ظلی‌پور از او منظورش را می‌پرسد میناوند با صراحت می‌گوید: «همه می‌دونن دیگه!».

عجیب این که مجری برنامه به جای این که از میناوند بخواهد که در یک برنامه تلویزیونی چنین حرف‌هایی نزند و ادبیات فضای مجازی را در رسانه ملی به کار نبرد اصرار دارد که میناوند دقیقا منظورش را از به کار بردن این کلمه بگوید! البته کار به اینجا ختم نمی‌شود و در ادامه میناوند پس از دیدن تصویر منصوریان می‌گوید: «به به شیشعلی خان!»

لینک دانلود