بازیگر نقش ترنج در سریال گمشدگان شبکه 2 , بیوگرافی روشنک گرامی 

یکی از بازیگران سریال گمشدگان روشک گرامی است که نقش ترنج را بازی می کند

بازیگر نقش ترنج در سریال گمشدگان شبکه 2 | بیوگرافی روشنک گرامی

بازیگر نقش ترنج در سریال گمشدگان

سریال گمشدگان به کارگردانی به کارگردانی رضا کریمی با موضوع اجتماعی در تابستان 96 هر شب از شبکه 2 سیما به روی انتن می رود. یکی از نقش های این سریال دختر به نام ترنج است. در این مقاله از سایت بلاگ نیوز عکس های و بیوگرافی روشنگ گرامی بازیگر نقش ترنج سریال گمشدگان قرار داده می شود.

بیوگرافی روشنک گرامی

روشنک گرامی بازیگر خانم سینما و تلویزیون و تئاتر ایرانی متولد تاریخ ۱ مهر ماه سال ۱۳۶۲ در شهر تهران است. اولین بازی روشنگ گرامی در صدا و سیما و تلویزیون در سریال محبوب فاصله ها به طور حرفه ای شروع کرد.

اولین بازی حرفه او در سینما با بازی در فیلم قاعده تصادف بود که در سی و یکمین جشنواره فجر توانست جوایزی را کسب کند و بیشتر شناخته شود.روشنگ گرامی در سال ۹۳ در خیابان های تهران دچار تصادفی شدید و قتی در حال عبور از خیابان بود شد که بعد از چند ماه بستری شدن در بیمارستان دوباره سلامتی خود را بدست آورد.

روشنگ گرامی در سی و پنجمین جشنواره فجر نیز با بازی در فیلم خانه دیگری در کنار پژمان بازغی به شهرت فراوان رسید و توانست بیشتر در سینما دیده شود و همچنین روشنک گرامی مجرد است و هنوز در رسانه و خبر ها مبنی بر ازدوان و نامزدی وی تصویر و خبری منتشر نشده هست.روشنک گرامی همچنین در جدید ترین بازی خود در تلویزیون در سریال گمشدگان در نقش یکی از بازیگران اصلی سریال به نام ترنج در کنار هنرمندان سرشناس دیگر این سریال به ایفای نقش پرداخته است