بازیگران سریال در خانه سال 65 | خلاصه داستان و بازیگران سریال در خانه

در مقاله از بخش بازیگران تلویزیون سایت اپ نازمعرفی بازیگران در خانه را مشاهده می فرماید

بازیگران سریال در خانه سال 65 | خلاصه داستان و بازیگران سریال در خانه

بازیگران سریال در خانه سال 65

سریال در خانه به کارگردانی مسعود رسام در سال 65 برای گروه کودک و نوجوانان تلویزیون شبکه دو ساخته شده و با ایفای نقش بازیگرانی مثل اکبر عبدی و شهلا ریاحی به سریالی خاطره انگیز برای دهه شصتی ها تبدیل شد. در ادامه مطلب خلاصه داستان سریال درخانه سال 1365 قرار داده می شود.

اسامی بازیگران فیلم در خانه

رویا افشاری نصب ، اکبر عبدی ، شهلا ریاحی ، محمد چراغعلی ، بابک بادکوبه بازیگرانی اصلی این سریال محبوب و خاطره انگیز هستند که ایفا نقش کردند.

خلاصه داستان سریال در خانه

خلاصه سریال در خانه درورد ماجراها و بازیگوشی‌های سه دوست طی تعطیلات تابستانی است. خانواده‌ی جواد مستاجر خانه‌ی عزیز خانم هستند و محسن و پدرش در همسایگی‌ آنها زندگی می‌کنند. آن‌ها یک طوطی سخنگو به نام فندق دارند. طی یکی از تعطیلات تابستان، مرتضی پسرخاله‌ی علی به خانه‌ی آن‌ها آمده و شیطنت‌های این سه کودک بازیگوش محور اصلی داستان‌های هر قسمت را تشکیل می‌دهد. عزیز خانم و سایر بزرگترها هم از بازیگوشی این بچه‌ها کلافه شده و سعی می‌کنند...

بابک بادکوبه از سریال در خانه

بابک بادکوبه ایفای نقش در سریال «در خانه» گفت: «در خانه» در سال 1364 به تهیه‌کنندگی بیژن بیرنگ و کارگردانی مسعود رسام تولید شد، در آن زمان من به مهد کودک صدا و سیما می‌رفتم و شباهت من به اکبر عبدی و تجربه بازیگری موجب شد برای نقش محسن (پسر اکبر عبدی) انتخاب شوم.

بادکوبه با اشاره به اینکه خاطرات شیرینی از مجموعه «در خانه» دارد، گفت: برای من تمام لحظات شیرین «در خانه» سرشار از خاطره‌های شیرین است؛ اما جذاب‌ترین خاطره‌ام مربوط به ضبط بخش مخترعین بود که من باید صابون گاز می‌زدم، همچنین نقش‌آفرینی در کنار اساتیدی چون شهلا ریاحی و اکبر عبدی برای من در 9 سالگی همانند کلاس درس بود.